Neler yeni

Galaxy J7 (2018) Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#1

Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. En son geçtiğimiz gün markanın A6 ve A6+ yeni seri akıllı telefonlarının özellikleri ortaya çıkmıştı. Önce WİFİ onayı alarak ortaya çıkan iki yeni modelin son olarak FCC onayı üzerinde ortaya çıktığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bir başka seri olan Galaxy J7 (2018) akıllı telefonlarının ortaya çıktığını gördük. Hem FCC onayında hem de performans testlerinde ortaya çıktığı görüldü. Yeni akıllı telefonların özellikleri neler? Sistemsel olarak nasıl bir model bekleniyor? Bakalım.
[h=2]Galaxy J7 (2018) Nasıl Bir Akıllı Telefon Olacak?[/h]
Performans testlerinin sonuçlarına ve FCC onayına bakacak olursak, yeni Galaxy J7 (2018) akıllı telefonlarında Exynos işlemcilerine yer verilecek. Exynos 7885 işlemcilerini kullanacak olan akıllı telefonun, 1.6 GHzdeğerinde saat hızı sunması bekleniyor. Bu işlemci modeliyle beraber geleceği konusunda daha öncede tüyolar verilen yeni modelin, grafik birimi kısmında ise Mali G71 kullanımına yer vereceği görülüyor. İşlemciler bir yana yeni modelin RAM bellek kısmında ise 3 GB RAM bellek miktarına yer vereceği görülüyor.
Performans testlerinde telefonun denemelerinin de Android Oreo işletim sistemiyle yapıldığını net bir şekilde görüyoruz. Şimdilik bu özellikleri ile öne çıkan akıllı telefonların ekran kısmında ise 5.5 inçlik bir panel kullanacağı konusunda bilgiler var. Yine 32 GB depolama birimini kullanacağı konusunda bilgiler verilen Galaxy J7 (2018) akıllı telefonlarının, kamera ve ekran özelliği konusunda ise bir bilgi bulunmadığını ekleyelim.

Şimdilik yeni akıllı telefonlarının özellikleri bu şekilde sıralanmış durumda. Bu özelliklerin dışında telefonların daha ne gibi yeniliklerle geleceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Tanıtım tarihi ve yeni modelin fiyatı konusunda da bir bilgi bulunmamakta.
Özellikle kamera sistemi merakla beklenen yeni akıllı telefonların, tanıtım tarihi ve fiyatı konusunda bilgiler ortaya çıkınca, bu konuda detayları sitemizde paylaşacağız. Muhtemelen bu serinin güncellenmiş J7 modeli olacağını da ekleyelim. Mevcut modellerden biraz daha öne çıkacak bir akıllı telefon modeli beklentisi var.