Neler yeni

GetContact Nasıl Silinir? Bilgilerinizi Koruyun!

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#1

Sizi arayan numaraların kim olduğunu ve insanların sizi rehbere nasıl kaydettiğini gösteren uygulama son günlerde son derece popüler oldu. Peki GetContact numara silme nasıl yapılır? GetContact silme önemi nedir? GetContact hesap silme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Bu soruların cevabını hep beraber vereceğiz.
[h=2]GetContact silmenin önemi nedir?[/h]
Uygulama marketlerinde bulunan telefon numarası sorgulama uygulamalarının iyi yönleri kadar kötü yönleri olduğunu da bilmek gerekiyor. GetContact gibi telefon numarası sorgulama uygulamalarına giriş yaptığınızda uygulama, otomatik olarak sizin telefon numaranızı kim olduğunuzla birlikte sisteme dahil ediyor. Eğer uygulamanın rehberine dahil olmasına fırsat verirseniz de rehberinizdeki tüm numaraları sisteme kaydediyor.
Bu durumun kötü yanı ise kendi elinizle yüzlerce veriyi tanımadığınız kişilere teslim ediyor olmanız. Ücretsiz olarak sunulan bir uygulama olan GetContact ve benzeri uygulamaların en büyük gelir yöntemleri arasında toplanan verilerin satışı bulunuyor. Günümüzün en büyük sosyal medya platformu Facebook’un son günlerde bu konu yüzünden hedef tahtasında olduğunu da belirtmek gerekiyor.
İşin bir diğer kötü tarafı da siz bu uygulamayı kullanmamış olsanız dahi sizin numaranıza sahip olan birisinin bu uygulamayı kullanmasıyla sisteme numaranız eklenmiş oluyor. Bu yazımızda sizlere GetContact numara silme işleminin adım adım nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız.

[h=2]GetContact Hesap Silme[/h]Son derece kolay olan GetContact numara silme işlemini gerçekleştirebilmek için sisteme dahil edilen Unlist özelliğinden yararlanıyoruz. Bunun için ilk olarak uygulama içerisinden hesabınızı kaldırmanız gerekli.

  • Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesine giriş yapın.
  • GetContact hakkında sekmesine girin.
  • Hesap ayarlarına girin.
  • Hesabı sil seçeneğini seçin.
  • Bu işlemlerin sonrasında GetContact hesabınızı kaldırmış oluyorsunuz. Fakat numaranız hala sistemde yer almaya devam ediyor. Numaranızı GetContact rehberden silme işlemi içinse Unlist özelliğini kullanmamız gerekiyor.
  • GetContact Unlist sayfasını buraya tıklayarak açabilirsiniz.
  • Açılan bu sayfada boşluğa numaranızı yazın.
  • Unlist butonuna basarak işlemi tamamlayın.
Böylelikle numarınızı GetContact rehberden silme işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. GetContact numara silme işlemi bu adımları uygulamanızın ardından 24 saat içinde tamamlanacak.