Neler yeni

Next 10000 UHD Android Hibrit 4K İstek ve Öneriler.

balnak

New member
Üye
Merhaba. Bu cihaza da PowerVu şifreleme sisteminin eklenmesini istiyorum. Ayrıca ConstantCw(Fightbox,Da vinci) ile açılan kanallar benim cihazımda açılmıyor. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?

mates34

New member
Üye
next iptv izlerken bilgi barı yok eklenebilirmi epg menusu kücük yazılar ufak uydu bilgi barı iyi degil daha geliştirilmeli

--------------------

iptv izlerken ekrana bilgi barı cıksın yayın hd mi sd mi yazsın

police1206

Member
Üye
Kanal geçişleri gerçekten çok yavaş, üstelik kanal değiştirdiğim zaman değişik kanal isimleri çıkıyor birden sonra kendine geliyor, bi ara bocalıyor makine. Tuner çekim gücü arttırılmalı Astra uydusunu SİVAS tan alıyorum, sınırda kalan frekanslar Machina 3D ile alırken bu cihazda günün belirli saatlerinde alabiliyorum.
1-Tuner çekim gücü arttırılmalı
2-Kanal geçişlerinde 2-3 saniye bekliyorum
3-Power VU eklenmeli
4-IPTV kanal listesi biraz daha arttırılmalı, yedek kanallar yerine özellikle Almanca yayın yapan kanallar eklenebilir
TEŞEKKÜRLER

Hafiz0345

New member
Üye
Sa arkadaslar bu cihaza samsung 850evo SSD taktım görmedi normal hdd mi takmam lazım görmesi için ne gerekiyor

kınık

New member
Üye
Daha once ethernet ten kablolu internetten bağlanıyor du kalosuza cevirdim simdi baglanmiyor
kablolu interneti cihazdan wifi olarak paylasim yapabilirmiyiz

Ekrem06

New member
Üye
Merhaba arkadaşlar.!
NETFLIX için farklı bir imkan var mı? Yani şu an sadece telefondaki version kullanılıyor. Bunun kullanımı pek iyi değil. Sürekli mouse u kullanmam gerekiyor. Ve, bu daha önemli, mevcut olan version ile netflix FullHD göstermiyor

ramazan5454

New member
Üye
Merhaba arkadaşlar.!
NETFLIX için farklı bir imkan var mı? Yani şu an sadece telefondaki version kullanılıyor. Bunun kullanımı pek iyi değil. Sürekli mouse u kullanmam gerekiyor. Ve, bu daha önemli, mevcut olan version ile netflix FullHD göstermiyor
ben maussuz kullanıyorum sıkıntı yok

haxso

Member
Üye
SD kanallarinin goruntusu biraz pis gibi geliyor bana bu sorunu olan baskasi varmi ?
Ama HD ve UHD kanallarinda bu sorun yok
Ajaba gelejek yazilimlarda bu sorun cozulebilirmi ?

USB HDD ve FlashDrive lara Hizli ulasim tusu kumandanin uzerinde yok ama DTV ve android kisminda bile bir yol koyulmamis android kisminda USB takildigi zaman bir USB sekili artiriliyor ama hic bir ise yaramiyor

AIDIN20000

New member
Üye
Ben Katiliyorum Kesinlikle Dogru...Tesekkur:sigara3:

--------------------

SD kanallarinin goruntusu biraz pis gibi geliyor bana bu sorunu olan baskasi varmi ?

USB HDD ve FlashDrive lara Hizli ulasim tusu kumandanin uzerinde yok ama DTV ve android kisminda bile bir yol koyulmamis android kisminda USB takildigi zaman bir USB sekili artiriliyor ama hic bir ise yaramiyor

Ben Katiliyorum Kesinlikle Dogru...Tesekkur:sigara3:

farshidkh

New member
Üye

Evet bendede bu sorun var birde auto switch acik oldugu zaman hd yayinlarin goruntusu arada hizli bir sekilde atiyor yani titriyor

haxso

Member
Üye
Ajaba next 10000de sonraki yazilimlarda biraz farkli bir kanal tarama ve infobar eklene bilirmi ?
Istar s10 v2 ya gelen yeni yazilim gibi bir sey

Malesef Nextin Bu iki bolumu cok kotu

haxso

Member
Üye
sd kanalları gerçekten machinelere göre çok kötü
Malesef bu jihazin eksikleri cok ama iyi bir yonu o ki ekseklerin hepsi program bolumunde ve yeni yazilimlarla eksik olan seyler duzelebilir
Next destekcileri bu jihazin sonraki yazilimlarinda bazi seyleri eklersa android jihazlarini icinde en iyi uydu alijisi olur

haxso

Member
Üye
Lutfen Bu Imkanlarida Next 10000 programina Artirin
1.Kanallarin Goruntusunu Kanal Uzerinde Ayarlama Imkani
2.Kanalari ve Uydulari ve Frekanslari Silme Uyarmasi
3.Kanallari Sadece HD ya SD yada Bedava olmak Uzerinden Arama Imkani
4.uydularin listini asagi yukari aparma ve duzenlemek imkani
5.kanal ve uydulari aradiktan Sonra ne kadar radio ve televizion kanalinin bulundugunun sayisini gosterme imkani
6.bilgisayarla baglanti kurmak imkani
7.internetden uydu ve frekans listesini yenileme imkani

Bunlar ve daha Coku Isatr S10 v2 nin Yeni Yaziliminda Eklenecektir
Umarim Bazilarisini Next 10000 UHD ye Eklensinler
Buda Bir Kac Resimleri

haxso

Member
Üye
Acaba Next 10000UHD Cihazinin Desteki Devam Etmiyecekmi ? :agla: Sorunlarin Cozulmesine Bir Umut Varmi Yoksa Bu Cihazin Desteki Bitdimi ? :agla:

kemale1

New member
Üye
Bence yeni yazılım çıkartarak en az kar ettiği cihazın bile arkasında olduğunu göstermesi bakımından firma olarak çok önemli .Marka demek bu demek.Örneğin ebeveyn şifresi bile değiştirilemiyor.Gelişi güzel çıkmış bir yazılım.