Neler yeni

next 2000 mini hd internet machina, tavsiye ve yorum hakkında

ybyasar

New member
Üye
Katılım
1 Mar 2019
Mesajlar
3
Beğeniler
0
#21
Radyo Arkaplan seçenekli;
Next 2000 HD Minix 1772 Yazılımı inceledim ve inanılmaz bir aşama kaydedilmiş durumda , gerçekten şaşırıyoruz bu cihazın bu kadar yazılımsal olarak desteklenmesi bizim açımızdan muhteşem bir şey, ne diyebiliriz ki Elinize Emeğinize Yüreğinize sağlık.

Ben 10 yıldan fazla 2000 cihazı kullanan biri olarak bu cihazdanda çok ama çok memnunum, fakat şahsen bir konuda sürekli eskiden var olan Digiturk içerisinde bulunan Radyo alanındaki görsele takmış durumdayım ve inanın sizinle bunu paylaşmak istedim. Bu cihaz da da Radyo bölümünde arka plan resmi seçmeli olabilir mi, mesela en önemlisi benim için, şöyle loş bir şekilde Şömine yanan ateş gif gibi bir resim arka plan koyulma veya seçenekli olma ihtimali yok mudur? Aydınlık bir ekran açıkçası radyo dinlerken çok hoş olmuyor, naçizane sizden bir Arz ve Ricam dır bu durum. Şömine gif veya birkaç tane seçmeli Radyo arka plan, kim ne isterse kullansın.

Talebimi umarım değerlendirme alacağınızı ümit ediyor, tekrar çalışmalarınızdan dolayı sizlere minnettar olduğumuzu belirtmek isterim.

Saygılarımla/iyi çalışmalar.
 

ararat35

Active member
Üye
Katılım
29 Ağu 2015
Mesajlar
202
Beğeniler
60
#22
Kardeşim cihazın arkadaki deliklerini kapatmayacak şekilde yerleştirirsen istersen 7/24 açık olsun hiçbir şey olmaz. Elektronik cihaz bu su ile çalışmıyor tabii ki az çok ısısı olacak.
dostum arkadakı delikler mecburen kapanıyor tv asma delikleri o yönde