Neler yeni

Next mt 7601 wifi alıcı

nurxc

Member
Üye
Arkadaşlar ben 2000 HD fta aldım.wifi içinde antensiz mt7601 cihaz aldım.fiber bağlantının var 24 mps buna rağmen next in kendi free iptvsinde bile donmalar oldu .bu sorunu çözmek için modem arayüzüne girdim ve kablosuz dan yapilabileceklere baktım denedim.sonunda faydalı birşey buldum.kablosuz gelişmiş ayarlardan bant kanalını otomatik ten alın farklı kanalları deneyin.ben 13 yaptım .maximum 300-400 kbps olan çekim hızı 1.5 m bayta çıktı(10 mps) şuan için durum bu internetten yüklediğim m3u dosyalarıyla da donmalar oluyordu şimdi yok

cancan88

New member
Üye
merhaba, yeni next 2000 fta cihazını aldım ve RT7601 wifi aparatını aldım ama cihazı kablosuz internet bağlantısını yapamadım. kablosuz ağları görmüyor. Ne yapabilirim bu konuda yardım lütfen...

mucro

Active member
Üye
merhaba, yeni next 2000 fta cihazını aldım ve RT7601 wifi aparatını aldım ama cihazı kablosuz internet bağlantısını yapamadım. kablosuz ağları görmüyor. Ne yapabilirim bu konuda yardım lütfen...
Wifi adaptorunu cihazdan çıkarıp yeniden tak

selfmachine

New member
Üye
merhaba,

benim sorunum şöyle;

wifi adaptörünü cihaza taktığımda görmüyor. birkaç kez takıp çıkardığımda wifi bulundu yazısı çıkıyor fakat bu kısa süreli olduğundan herhangi bir ağa bağlanamıyorum. Şans eseri bağlandığımda da maksimum 3 dakika sonrası bağlantı kesiliyor. Bu neden olabilir?

mucro

Active member
Üye
merhaba,

benim sorunum şöyle;

wifi adaptörünü cihaza taktığımda görmüyor. birkaç kez takıp çıkardığımda wifi bulundu yazısı çıkıyor fakat bu kısa süreli olduğundan herhangi bir ağa bağlanamıyorum. Şans eseri bağlandığımda da maksimum 3 dakika sonrası bağlantı kesiliyor. Bu neden olabilir?
Adaptordendir