Neler yeni

[PC Donanım ] Bilgisayar Donanım Yazılım versionları

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#1
WinToHDD Professional 2.5

WinToHDD Windows u kurma ve kaldırma işlemlerini CD/DVD veya USB sürücü olmadan yapabilmenizi sağlayan bir programdır
WinToHDD Windows u kurma ve kaldırma işlemlerini CD/DVD veya USB sürücü olmadan yapabilmenizi sağlayan bir programdır. Bu hepsi bir arada Windows Deployment Aracı ile Windows işletim sistemi olmayan diske kurabilir, ya da hali hazırdaki işletim sistemini klonlayabilirsiniz.

Not: Ömür boyu lisans ( güncellemeler vardır fakat ücretsiz teknik destek yoktur.)

!!!Kayıt yaparken Readme dosyasında bahsedilen e-postayı kullanın!!! • WinToHDD Professional 2.5
 • YayıncıHasleo Software
 • Sistem GereksinimleriWindows Vista/ 2008 ve üzeri (x32/x64)
 • Fiyatı$29.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu8.6 MB
--------------------

PC'nizi medya merkezine dönüştürün!

MediaPortal ile bilgisayarınızı eksiksiz bir medya merkezine ücretsiz dönüştürün!


MediaPortal, PC'nizi tam donanımlı bir medya merkezine dönüştürüyor. MediaPortal ile müzik dinleyin, video ve film izleyin, TV yayınlarını kaydedin, internet akışlarını takip edin, medya dosyalarınızla ilgili bilgileri internet üzerinden bulun ve onları zenginleştirin!
Ücretsiz, açık kaynak kodlu bir program olan MediaPortal, müzik, radyo, DVD, TV izleme, kaydetme gibi özellikleri kullanımı kolay bir arayüzde bir araya getiriyor. MediaPortal'ın özellikleri, şöyle sıralanıyor. • TV izleme
 • Video izleme
 • DVD izleme
 • Çevrimiçi video izleme
 • Müzik dinleme
 • Radyo dinleme
 • Web akışlarını dinleme
 • Eklenti desteği
 • Skin desteği
 • İstemci/sunucu mimarisi
 • Time Shifting, duraklatma ve kaydetme
 • RSS akışlarını okuma
 • Hava durumu tahmini
 • Resim görüntüleyicisi
 • Tuner desteği


MediaPortal'ı yükledikten sonra videolarınızın, müziklerinizin ve fotoğraflarınızın bulunduğu konumu seçmeniz istenecek.
Bunu yaptıktan sonra tüm içeriklerinize MediaPortal'ın arayüzünden, hızla ulaşabileceksiniz.


İndirin: MediaPortal
 

qerhagi

New member
Üye
Katılım
10 Ara 2012
Mesajlar
66
Beğeniler
0
#2
selam indirip sonra kurma olayı var mı WinToHDD Professional 2.5
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#3
Screen Recorder Studio Pro 1.2

Screen Recorder Studio ile ekran videosu ve ekran görüntüsünü kaydedin!

Screen Recorder Studio ile ekran videosu ve ekran görüntüsünü kaydedin! Ekran görüntüsünü server a otomatik olarak yükleyin ve kısayolu arkadaşlarınızla hemen paylaşın! Youtube kanalına anında yükleyin.
Diğer benzer araçlardan farklı olarak Screen Recorder Studio ekran videolarınıza filigran, link ve diğer reklam öğeleri koymaz ve eğitim , sunum amaçlı videolar yapılabilir.
İsteğe bağlı olarak ses ilave edilebilir, çizgi ve oklarla istenilen bölge vurgulanabilir. • Screen Recorder Studio Pro 1.2
 • YayıncıManiacTools
 • Sistem GereksinimleriWindows 7/ 8/ 8.1/ 10
 • Fiyatı$19.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu16.3 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#4
WinSysClean X7 PRO 17.2.0

PC'nizi sağlıklı tutun


PC Performansını artırın

2300 den fazla temizleme ve onarım fonksiyonu ile WinSysClean çöp dosyaları minimuma düşürür ve Windows'u daha az hafıza kullanmasını sağlayarak hatasız bir şekilde

PC performansını maksimize eder.

Windows'u onarın ve Kayıt Defterini temizleyin
Windows Ayarlarını normalleştirin
İnternette gizliliğinizi sağlayın
ve daha fazlası...
 • WinSysClean X7 PRO 17.2.0
 • YayıncıUltimate Systems
 • Sistem GereksinimleriWindows Server 2012/ Server 2008 R2/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10
 • Fiyatı$29.25 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu17.7 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#5
Donanımsal ve Yazılımsal Temizlik Nasıl Yapılır?
Bilgisayar temizliği denildiğinde normal olarak ele bir bez alıp bilgisayarı silmek, kasa içerisindeki tozları silmek gelmemeli. Tam anlamıyla bir sistem temizliği için hem yazılımsal hem de donanımsal anlamda bir temizlik gereklidir ki bu temizliği de nasıl sağlayabileceğinizi sizlere anlatacağız şimdi. Genel anlamda yazılımsal temizlik şarttır. Çünkü günler boyunca çoğu zaman sisteme kurmuş olduğumuz programlar, indirdiğiniz dosyalar, gezindiğiniz web siteleri her biri kalıntılar oluşturmaktadır ve bu kalıntılar neticesinde de bilgisayarımız iyice şişer. Hard disk, yerel disk komple şişmektedir. Sonrasında sizin gerçek bilgiye ulaşmanızı engeller bir şekilde sorunlar ile karşılaşırsınız.Ayrıca gereksiz yere hard disk içerisindeki boyutunuzu da kaybedebilirsiniz. Kullanabileceğiniz daha çok alan varken neden kullanmayasınız? Yine donanımsal temizlik ise aynı şekilde şarttır.

Kasa içerisinde, işlemciyi soğutmakla görevli olan fanın tam anlamıyla temizlenmesi, soğutum işlemini engelleyen tozlardan arındırılması gereklidir. İşlemcinin macununun değiştirilmesi şarttır. RAM ve Ekran Kartı gibi parçaların pin kısımlarının tekrardan temizlenmesi gereklidir. Çünkü temizlenmedikleri takdir de zamanla oksitlenme yapabilmekteler. Oksitlenmelere maruz kalmamak adına mutlaka temizliklerin yapılması gereklidir. Aksi takdir de aniden ekrana görüntü gelmeme gibi çeşitli problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yazılımsal Temizlik İşlemi

Yazılımsal anlamda temizliği yapabilmeniz için sisteminize Ccleaner isimli programı kurun. Yazılımı kurduktan sonra bütün tik işaretlerini seçin ve tarama işlemini başlatın. Tarama işlemi başladığında diğer, farklı yazılımlar arka planda açık olmamalıdır. Özellikle de tarayıcınız açık olmamalı. Tarama işlemi başladıktan sonra bir kaç dakiak sürebilir ve bu sürme işlemi hard disk içerisindeki boyutunuza göre, doluluk oranına göre değişim gösterebilir. Yine tarama bitince temizle butonuna basın ve gereksiz kalıntılardan kurtulun. Yine sisteminize Disk Birleştiricisi işlemini uygulamanız da hard diskinizin performansını ciddi anlamda arttıracaktır.


Donanımsal Temizlik İşlemi

Donanımsal anlamda bir temizlik sağlamak adına kasanızı açın. Sonrasında içerisindeki tüm tozları bir kompressör ile veya saç kurutma makinesi ile temizleyin. Elektrik süpürgesi de kullanabilirsiniz. Sonrasında ıslak olmayan bir bez ile kasa içerisindeki bütün kirlileri temizleyin. Ekran Kartı ve RAM parçalarınızı yerinden çıkartarak pin kısımlarını da yine bildiğiniz okul silgisi ile silin veya normal bez ile güzel birş ekilde silin ve tekrar yerine takın. Bu işlemleri yaparken de prizden fiş çıkarılmış olmalıdır.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#6
Sabit Diskte Yer Açın

Sabit diskte yer açmak bilgisayarınızı rahatlatmak ve hızını artırmak açısından önemli bir unsurdur.Sabit diskiniz kısıtlı alana sahip olabilir yada sabit diskiniz gereksiz dosyalarla dolu olabilir.İnternet hızlandıkça indirilen dosyaların sayısı da artmaktadır ve her istediğinizi indirebiliyorsunuz.Bu durumda sabit disk alanına ihtiyacınız artmaktadır ve indirdiğiniz dosyalar sabit disk alanınızı kolaylık doldurabilmektedir.

Sabit diskinin doluluğu kadar, verilerin disk üzerinde yazıldığı alanın da performansa etkisi vardır. Dosyalarla şişen bilgisayarda erişim süresi ister istemez uzayacaktır.
Bu temizlik için en iyi araçlardan birisi Windows’un Disk Cleanup ya da disk temizleme aracıdır.

Disk Cleanup İndir
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#7
TightProjector 2.1.3

Ekran verisi paylaşımı için geliştirilmiş mükemmel bir program
TightProjector, bir ağa bağlı diğer bilgisayarlara bilgisayarınızın ekranını yayınlayan bir programdır.

Program müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama açısından yeni özelliklere sahiptir. Örneğin aynı anda pek çok ekranı aynı anda yayınlama bilgisi, eğitimden (öğrencilere ders veren kişinin bilgisayarından yayın) taşımacılığa ( kalkış iniş bilgisi ekranı paylaşımı) veya iş dünyasına ( anlaşmalarda veya toplantılarda çoklu medya sunumları) pek çok konuda kullanılabilmektedir.
Geliştirmelerden biri de 4 mönitöre kadar çoğaltma sağlamasıdır. Kullanıcılar değişik Remote Desktop larda aynı bilgisayardan ekran paylaşımı yapabilmektedirler.
 • TightProjector 2.1.3
 • YayıncıTightprojector
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$29.00 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu605 KBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#8
Do Your Data Recovery Professional 5.8

Do Your Data Recovery Professional kolay kullanımlı ve güçlü bir sabit sürücü veri kurtarma programıdır
Do Your Data Recovery Professional kolay kullanımlı ve güçlü bir sabit sürücü veri kurtarma programıdır. Silinmiş, formatlanmış veya ulaşılamayan dosyaları kurtarmaktadır.
Uygulama PC, laptop, sabit disk, dijital cihazlar, depolama aygıtlarında vb. Windows işletim sisteminde kayıp dosyaları kurtarmaktadır.

Uygulama ayrıca silinmiş bölümlerden de kayıp dosyaları kurtarmaktadır.
 • Do Your Data Recovery Professional 5.8
 • YayıncıDoYourData
 • Sistem GereksinimleriWindows Server 2003/ 2008/ 2012/ Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10; File System: FAT 12/16/32, exFAT, NTFS, NTFS 5, ext 2, ext 3; Disk Space: at least 60 MB
 • Fiyatı$49.00 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu5.5 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#9
GPU-Z ile ekran kartınız hakkında bilgi alın!

Sisteminizdeki ekran kartının özelliklerini detaylı olarak gösteren bu araç, çok işinize yarayabilirEkran kartınızın kod adı, bellek boyutu ve tipi, çekirdek frekansı ve çok daha fazlasını TechPowerUp GPU-Z ile öğrenebilirsiniz.
Ücretsiz bir araç olan GPU-Z, kuruluma ihtiyaç duymuyor ve ekran kartınızla ilgili önemli bilgileri önünüze seriyor. Nvidia, ATI ve Intel grafik yongalarını destekleyen araç, GPU bilgilerini, görüntü bilgilerini, overclock bilgilerini gösterebiliyor ve PCI-Express yapılandırmasını sınamak üzere GPU yükleme testi yapabiliyor.

Ekran kartınızın BIOS'unu yedekleme yeteneğine de sahip GPU-Z, Windows XP, Vista, Windows 7, 8 ve Windows 10'u destekliyor.


İndirin: TechPowerUp GPU-Z
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#10
SonicPhoto 1.22 Silver Portable

SonicPhoto resimlerden ses oluşturma programıdır
SonicPhoto resimlerden ses oluşturma programıdır. Var olan resimlerinizi ya da diğer resim düzenleyicileri ile hazırladığınız görseli ekleyerek tek tık yardımıyla SonicPhoto ses dosyaları oluştursun.
Önceki PhotoSounder programından ilham alınmış bir program olan
SonicPhoto dahili paint düzenleyicisi ve ses getiricisine sahip değildir fakat otomatik ve harika stereo ses sistemi ve muhteşem armoni filtrelerine sahiptir. • SonicPhoto 1.22 Silver Portable
 • YayıncıSkytopia
 • Sistem GereksinimleriWindows and .NET 3.5 ve üzeri
 • Fiyatı$29.00 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu2.82 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#11
IM-Magic Partition Resizer Pro 3.2.4

IM-Magic Partition Resizer Pro bölümleri diskinize format atmadan, işletim sistemini tekrar kurmadan ve büyük verileri bir yerden bir yere taşırken sorun yaşamadan bölümlerinizi tekrar boyutlandırır
Diskinizi formatlamadan bölümleri tekrar boyutlandırmak mı istiyorsunuz? IM-Magic Partition Resizer Pro bölümleri diskinize format atmadan, işletim sistemini
tekrar kurmadan ve büyük verileri bir yerden bir yere taşırken sorun yaşamadan bölümlerinizi tekrar boyutlandırır. Partition Resizer Pro , IM-Magic Inc. tarafından geliştirilmiştir ve 100% güvenlidir.

3.2.4 versiyon yeni özellikleri:
Portable fonksiyon ilave edilmiştir. Bu özellik bootable harici CD,DVD veya USB sürücüden bölümleri yeniden boyutlandırabilmektedir.

Not: Readme dosyasında kayıt bilgileri mevcuttur!


 • IM-Magic Partition Resizer Pro 3.2.4
 • YayıncıIM-Magic Inc.
 • Sistem GereksinimleriWindows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64)/ 10; Hard Disk: at least 100 MB hard drive space; CPU: at least with X86 or compatible CPU with main frequency 500 MHz; RAM: minimum 512 MB system memory
 • Fiyatı$39.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu7.7 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#12
Kendi videolarınızı hazırlayın!

Sony Vegas Pro ile farklı kaynaklardan videoları bir araya getirin, kendi videolarınızı hazırlayın!

Sony Vegas Pro, profesyonel bir video düzenleyicisinden bekleyeceğiniz her şeyi size sunuyor. Farklı cihazlara ait videoları yazılıma aktararak 300'ün üzerinde filtre ve özel efektten faydalanarak kendi videolarınızı hazırlayabilirsiniz.

Metin katmanları ve altyazılarla çalışmanıza olanak tanıyan Sony Vegas Pro, içerdiği araçlar sayesinde videonuzun görüntü kalitesini artırmanıza da yardımcı oluyor. Çok sayıda ses efektiyle gelen yazılım,
VST eklentileri sayesinde ses ayarları üzerinde tam denetime sahip olmanızı sağlıyor.

Sony Vegas Pro ile evinizde yüksek çözünürlüklü videolar hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz yazılımın süresi dolduğunda, bir lisans satın almanız gerekecek.

İndirin: Sony Vegas Pro 13
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#13
Hetman Uneraser 3.9

Acil durumlarda kurtarma özelliği olan bir program

Bilgisayarınızda enerji kesildiğinde "screen of death" mavi ekran uyarısı alırsınız. İlk başta üzerinde çalıştığınız dküman hala mevcut diye düşünürsünüz. Ufak donanım sorunları harici dokümanın orada olma şansı vardır , Fakat en kötü senaryo düşünülürse endişelenmeye başlayabilirsiniz. Bir enerji problemi, bir virüs saldırısı veya sabit sürücünüzde bir hata sırasında veriniz mahvolmuş olabilir.

Hetman Uneraser bu tür sorunlar için geliştirilmiş bir programdır. Basit bir arayüz olarak Windows Explorer gibi hareket eden uygulama HDD, fotoğraf kamerası, USB cihazları, telefon hafıza kartları,ZIPler ve 3.5" diskler gibi modern legacy ortamlarda iş görnektedir. FAT16, FAT32 or NTFS gibi hangi dosya sisteminde çalışırsanız çalışın - Hetman Uneraser - verimli bir kurtarma programıdır.

Program hakkında detaylı bilgiyi bu videodan öğrenebilirsiniz!

Lütfen prgramın yarım senelik lisansa sahip olduğunu unutmayın!


 • Hetman Uneraser 3.9
 • YayıncıHetman Software
 • Sistem GereksinimleriWindows 10/ 8/ 7/ 2008 Server/ Vista/ XP/ 2003/ 2000/ NT; 256 MB of RAM; Enough disk space for restoration of files; The administrative privileges are required.
 • Fiyatı$18.63 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu18.5 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#14
BurnAware Premium 10.4

BurnAware dijital fotoğraflar, resimler, arşivler, dokümanlar, müzik ve videolar gibi her türden dosyayı kolayca CD,DVD ve Blu-ray Disklere yazmanın en kolay yoludur


BurnAware dijital fotoğraflar, resimler, arşivler, dokümanlar, müzik ve videolar gibi her türden dosyayı kolayca CD,DVD ve Blu-ray Disklere yazmanın en kolay yoludur.
BurnAware ile boot veya çoklu oturumlu yüksek kalite ses CDleri ve video DVDleri yaratabilir,
ISO imajları yazabilir, disklere kopya ve yedekleme yapabilir , ses parçalarını çıkarabilir ve okunmayan ve çok oturumlu diskleri kurtarabilirsiniz. • BurnAware Premium 10.4
 • YayıncıBurnAware Technologies
 • Sistem GereksinimleriWindows XP Home/Professional/ 7/ 8/ 8.1/ 10 (x32/x64); 600 MHz Pentium processor or faster; 20 Megabytes of free disk space; 128 Megabytes of RAM; 800x600 video resolution
 • Fiyatı$19.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu11.5 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#15
Aynı klavye ve fareyi birkaç PC ile kullanın!

İki veya daha fazla PC'yi aynı anda sadece bir klavye ve fare ile nasıl kontrol edebilirsiniz?


Bir bilgisayarın gücünü birkaç monitöre dağıtmadan, birkaç bilgisayarda aynı fare ve klavyeyi nasıl kullanabilirsiniz? Bu iş için en iyi çözümlerden bir tanesi, yazılımsal bir KVM switch çözümü olan ShareMouse'u kullanmak.
Windows ve Mac'de çalışan ShareMouse, bir KVM switch'den bekleneni ve daha fazlasını veriyor.
Yazılımı iki (veya daha fazla) bilgisayara yüklediğinizde, aynı ağda ShareMouse'u çalıştıran diğer bilgisayarları otomatik olarak buluyor ve onlara bağlanıyor.
ShareMouse, Mac OS X ve Windows bilgisayarlarını birbirine bağlayabiliyor.

Farenizi ekranınızın kenarına götürdüğünüzde, işaretçiniz diğer bilgisayarın ekranında görünmeye başlıyor. Farenizin bulunduğu konuma klavyenizi kullanarak yazı yazmanız mümkün.
KVM yazılımlarının ana sorunu, fare ve klavyenin farklı bilgisayardaki tepki süresi. Ancak ShareMouse, fare ve klavyede farkedilir bir gecikme yaratmıyor.
Ortalama bir Wi-Fi bağlantısı bile size gerçekten farenin ve klavyenin takılı olduğu bilgisayarı kullanma hissi veriyor.

Yazılımı kullanarak sürükle-bırak yöntemiyle dosyaları taşıyabilirsiniz, ancak bu tür işlevlerin performansı bilgisayarlarınıza bağlı olacaktır.

İndirin: ShareMouse
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#16
GOM Player Plus

GOM Player ihtiyacınız olan tek oynatıcıdır

GOM Player Plus'ın 100 lisansından biri sizin olsun!


GOM Player bugünlerde desktop oynatıcı olarak en iyisidir! GOM Player'ı diğerlerinden daha iyi yapan şey nedir?
 • Görsel deneyiminizi özelleştirebilirsiniz
 • 360 derece videolar oynatabilmektedir
 • Gelişmiş CodecFinder ile her tür codec'e sahiptir
 • Otomatik altyazı bulma ve yerleştirme imkanı
 • GOM Remote sync: cep telefonunuzu PCye bağlayabilme
 • Ve daha fazlası!

....


 • GOM Player Plus
 • YayıncıGOM & Company
 • Sistem GereksinimleriWindows 10 (64bit)/ 8.1(64bit)/ 8(64bit)/ 7(64bit); Not supported on 32bit OS; Over 2GB free RAM; Over 200MB free HDD space
 • Fiyatı$24.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutuİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#17
EZBurner 1.0.1.41

EZBurner sesli, video ve veri CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazdırmanıza yardımcı bir programdırEZBurner sesli, video ve veri CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazdırmanıza yardımcı bir programdır. Uygulama ses CDsi, veri CDsi, DVDsi ve Blu-ray disk kopyalama,
MP3 CDleri, ve DVDleri, Blu-ray disk , video DVD ve Blu-ray diskleri yazdırmanıza yardımcı olur. ISO imajları, kaydedilebilir ortam ve tekrar yazdırılabilir ortama kaydeder.

Önemli not: Bugün PCWinsoft önerilen programları bu programı satınaldığınızda e-posta ile onaylayıp ömür boyu lisansları 12 saat içinde başlatabilirsiniz. • EZBurner 1.0.1.41
 • YayıncıPCWinSoft
 • Sistem GereksinimleriWindows Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 (32 and 64-bit); Intel 1.3GHz; 120MB HD; 256MB RAM; Minimum screen resolution of 800x600; Microsoft .Net Framework 3.5
 • Fiyatı$39.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu14.8 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#18
Apowersoft Video Converter Studio 4.6.1

Apowersoft Video Converter Studio Windows bazlı bir video dönüştürücüsü ve çeşitli cihazlara uygun format sağlayıcısıdır

Apowersoft Video Converter Studio Windows bazlı bir video dönüştürücüsü ve çeşitli cihazlara uygun format sağlayıcısıdır. Kullanıcı dostu arayüzü ve geniş yelpazede format sağlayıcısı sayesinde hızlı bir şekilde dönüştürme yapar.
Basit video düzenleme özellikleri harici webden indirme, ekran kaydetme ve hatta MV yaratma yeteneğine de sahiptir. vİdeo ile ilgili tüm taleplerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Linkteki videodan daha detaylı bilgi edinin.

NB: 1 year license provided.


 • Apowersoft Video Converter Studio 4.6.1
 • YayıncıApowersoft Ltd
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$39.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu34.4 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#19
IUWEshare Photo Recovery Wizard 1.8.8.8

IUWEshare Photo Recovery Wizard kayıpsız bir şekilde kayıp ve silinmiş dosyalarınızı geri getirir
Eğer kazara harici diskinizden, dijital kameranızdan, hafıza kartınızdan, USB sürücünüzden cep telefonunuzdan ve çöp kutusundan fotoğraf ve resimlerinizi sildiyseniz veya resimlerinizi hafıza/SD kart hatasından,
formatlanmış bölüm/sürücü/harici sürücü, dijital kamera, program kopması, virüs enfeksiyonu veya diğer başka nedenlerden ötürü kaybettiyseniz panik olmayın!
IUWEshare Photo Recovery Wizard kayıpsız bir şekilde kayıp ve silinmiş dosyalarınızı geri getirir. • IUWEshare Photo Recovery Wizard 1.8.8.8
 • YayıncıIUWEshare
 • Sistem GereksinimleriWindows 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP/ Server 2012/ Server 2008/ Server 2003
 • Fiyatı$69.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu5.70 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#20
Privacy Protector 3.0 for Windows 10

Privacy Protector for Windows 10 işletim sistemi gizlilik sorunlarıyla ilgilenmektedir

Privacy Protector for Windows 10 işletim sistemi gizlilik sorunlarıyla ilgilenmektedir. Windows 10 sisteminde kullanıcı bilgilerini toplayan çeşitli hizmetler bulunmaktadır.
Bu program bu gizli bilgileri korumaktadır. Program hem kişisel hem de şirketlere ait bilgilerin gizliliğini sağlamaktadır.
Kolay bir arayüze sahip olan program Microsoft servis sağlayıcılarında gerçekleşebilecek istenmeyen trafiği bloke eder.
Telemetry ve Data Collection sistemiyle ilgili bazı dosyalar silinebilir, geri kalanı ise etkisiz hale getirilmektedir.
Yaklaşık 40a yakın kullanıcı bilgisi toplayan hizmet (bazıları arkaplanda çalışmaktadır) engellenmektedir. Aşağıdaki bazı araçlar ya silinir ya etkisiz hale getirilir: • Cortana
 • Office Telemetry
 • Media Center
 • Power Efficiency Diagnostics
 • Customer Experience Improvement Program
 • Windows Search

Bunlar sadece bir kısım Privacy Protector for Windows 10 yardımıyla yönetilebilir hizmetlerdendir. • Privacy Protector 3.0 for Windows 10
 • YayıncıSoftOrbits
 • Sistem GereksinimleriWindows 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$39.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu4.09 MBİndirmek için tıklayın