Neler yeni

Türkiye'nin en büyük dijital pazarlama konferansı başlıyor

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,405
Beğeniler
1,587
Konum
ALMANYA
#1
Dijital pazarlama konusunda katkı sağlayabilmek adına düzenlenen Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. Milliyet SEO danışmanı Oktay Çomak gibi alanında uzman kişileri bir araya getirecek etkinlikte SEO, SEM, ASO, UI/UX konularında bilgiler alınabilecek.

Zamanın her dilimini en verimli şekilde değerlendirerek tasarruf etmek isteyen kişi ve kurumlar, günlük programlarında yer alan aktiviteleri gerçekleştirmek adına ciddi oranda emek harcıyor. Gün bitiminde planladıkları işleri tamamlayamamış olmamak için daha fazla emek harcamak durumunda kalan kişi ve kurumların ihtiyacı olan, bilgiye kolay ulaşabilmeleridir.
Kariyerinde hızlı ve emin adımlar ile ilerlemek isteyenler, müşterilerin ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek ve memnun olmalarını sağlayabilmek adına, hızla gelişen sektörde yaşanan gelişmeleri zamanlarını kaliteli şekilde değerlendirerek en doğru bilgiye kısa yoldan ulaşabilmeyi arzuluyor.


Arama motoru pazarlaması denildiği herkesin aklına SEO geliyor fakat, bu pazarlama yöntemlerinden sadece bir tanesi. Mobil internetin dönemimizde çok önemli bir yere sahip olması ile birlikte okuyucuların dilediği yer ve zamanda istenilen bilgiye anında ulaşabilmesi ciddi öneme sahip. Aramamotoru.com olarak, veri ulaşılabilirliği ve zamanın çağımızda bu kadar önemli olması ile arama motoru pazarlamasına katkı sağlayabilmek adına düzenlenen "Aramamotoru.com Etkinliğinde" bilgi ve tecrübeleri ile sektöre katkı sağlamış kişilerin bir araya getirilmesi planlanıyor.

Etkinlikte; SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleriyle ilgilenen kişiler bir araya gelebilme imkanına sahip olabilecek. Aynı zamanda Milliyet SEO danışmanı Oktay Çomak da konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.


Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak diğer isimler arasında:

Arama motoru pazarlaması konusunda farkındalık yaratmak ve veri akışı bakımından sektöre katkısı bulunması adına düzenlenen etkinlik, 13 Mayıs 2017 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi nde B Konferans Salonu nda gerçekleşecek.
Ücretsiz olacak etkinliğe buradankayıt yaptırabilirsiniz.