Neler yeni

Wifi ile Kullananlar

ararat35

Active member
Üye
beyler bu cİhazi wİfİ de kullanan var mi ben wİfİ adaptör aldim ama uydu kapatiyorum bellİ bİr süre sonra açtiğim da wİfİ adaptörünü görmüyor wİfİ sökup takmak gerekİyor ayni sorunla karşilaşan var mi ona göre adaptör degistircem çok sikildim tak cikardan

korkusuz__

Member
Üye
merhaba ben de bir wifi ile kullanıyorum benim wifi nin markasi next böyle bir sorun yok önerim usb ile yedek al fabrika ayarlarinda 4 nolu seçenek ile sifirla yazılımın güncel değilse güncelledikten sonra sıfırla

ararat35

Active member
Üye
merhaba ben de bir wifi ile kullanıyorum benim wifi nin markasi next böyle bir sorun yok önerim usb ile yedek al fabrika ayarlarinda 4 nolu seçenek ile sifirla yazılımın güncel değilse güncelledikten sonra sıfırla
hepsini denedim peki sen sadece 1 defa taktım başka hiç ihtiyaç duymadın mi ben günde 2 defa çıkarıp takiyorum

korkusuz__

Member
Üye
hepsini denedim peki sen sadece 1 defa taktım başka hiç ihtiyaç duymadın mi ben günde 2 defa çıkarıp takiyorum
evet önceden bu problemi eski yazılımlarda birkaç sefer yaşadım ben de cihazın fişini çıkarıp takınca düzeliyordu ya da wifiyi çıkartıp takıyordum ama uzun zamandan beri böyle bir problem yok

ararat35

Active member
Üye
Şimdi vatana gidip 40 tl next olanı aldım balalım sonuç ne olacaka
evet önceden bu problemi eski yazılımlarda birkaç sefer yaşadım ben de cihazın fişini çıkarıp takınca düzeliyordu ya da wifiyi çıkartıp takıyordum ama uzun zamandan beri böyle bir problem yok

tomyblack

Well-known member
Üye
Bu urun icin en ideali hangisiyse bilgilerinizi paylasirsaniz tum kullanicilara ihtiyaci olanlara bilgilendirme mahiyetinde guzel olacaktir.

agurkan

Member
Üye
Hiremco antenli kullanıyorum, sorun yok. Next mini (antensiz) kullanıyordum daha önce. İllallah dedirtmişti. Şimdi çok rahatım.

ararat35

Active member
Üye
Hiremco antenli kullanıyorum, sorun yok. Next mini (antensiz) kullanıyordum daha önce. İllallah dedirtmişti. Şimdi çok rahatım.
millet hep döşemeci olmuş next aldım magbox çıkardım birde ne göreyim aynısı biri üstüne magbox yazmış 27 tl biri next yazmış 40 tl böyle işin adaletini s.k

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Adaptorun cikis yeri belli ayni yerden ureticiye musteri ne derse ustune o marka konur onemli olan cipseti ne bekliyordunuzki
Mesela senin simdi alip begenmedigin ustunde next yazan wifiyi ben cihazi alirken yaninda verdilerdi ne zaman cikti cihaz 2016 mi 2017 mi o vakit taktim unuttum gitti birkere bile sikinti cikartmadi bence sorun wifi adaptorde kesin hatali uretim denk gelmistir sansiniza markayla alakali degil marka farklida olsa ayni mal sonucta
Zamaninda nextin wifisini almistim amigoya (sari olan ) 5370 surekli gevseklikten kopma yapiyordu sorunu hallettim bi sekilde icten besleme yaparak kullandim kirilinca baska marka aldim eskisinden cok daha ucuza onuda taktim unuttum hala devam ediyorum kullanmaya
Bana gore tek fark fiyatidir
Sorunsuz kullanman dilegiyle

ararat35

Active member
Üye
Evet beyler aldigim next wifi de bir işe yaramadı cihaz fan takip ısın ma olayını sıfıra indirdim ama halen wifi takip çıkarmadan görmüyor yani boşuna next marka wifi daha iyidir diye 40 tl vermeyin magbox 27 tl onu alın aynı ürün