Neler yeni

[Windows Phone] Günün Windows Phone uygulaması

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#1
Versus: Tarafını Seç uygulaması mağazada


Teknoloji gündeminin dışında oldukça hoş karşılaştırmalar yapabileceğiniz Versus: Tarafını Seç uygulaması bugün Windows Phone mağazasındaki yerini aldı.
Profil oluşturarak dahil olacağınız sosyal platform Versus‘da amacınız karşınıza gelen karşılaştırma seçenekleri arasında tarafınızı seçmek. Örneğin elma ile armut arasında seçiminizi yaparak katılabileceğiniz hastag’a ilerleyen güncellemeler ile birlikte takip etme özelliğinin geleceği verilen bilgiler arasında.
Şimdilik sadece Windows Phone için yayınlanan Versus: Tarafını Seç uygulaması iOS ve Android için henüz beta aşamasında ve ilerleyen haftalarda yayınlanması planlanıyor.
Ortaya koyduğu yenilikçi fikir ve sunduğu ortam ile kesinlikle tavsiye edebileceğimiz uygulamalardan biri olan Versus’u buradaki linke tıklayarak veya QR kodunu kullanarak indirebilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#2
Cycloramic uygulaması kısa süreliğine ücretsiz oldu


Windows Phone için yayınlanan popüler sayılabilecek panorama uygulamalarından biri olan Cycloramic, bugün kısa süreliğine ücretsiz oldu.
Microsoft’un yayınladığı panorama uygulamasına alternatif arıyorsanız, 4.5TL’den kısa süreliğine ücretsiz olan Cycloramic uygulaması size göre. Jiroskop gereksinimi duyan uygulama, oluşturduğunuz panoramaları düzenlemenize de belli bir ölçeğe kadar izin veriyor.
Windows Phone için Cycloramic uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
89
#3
[h=1]Asphalt Xtreme yarış oyunu Android ve iOS için indirmeye sunuldu[/h]


Yarış oyunu türünün mobil sektördeki en popüler serisi Asphalt, bugün yeni bir yapımla mobil oyuncuların karşısına çıktı.
Paris merkezli geliştirici Gameloft, önceki yapımlarından daha farklı bir oynanış tarzı benimseyen Asphalt Xtreme oyununu ücretsiz olarak indirmeye sundu.

Beş farklı oyun modu, sekiz kişiye kadar çoklu oyuncu yarışları, 35 farklı araç ve dünyanın çeşitli bölgelerinden esinlenilerek modellenen yarış ekosistemleriyle oyunseverleri "off-road" yarışlarına çağıran Asphalt Xtreme, maalesef ücretli bir çıkış yerine günümüzde mobil oyunların en büyük sıkıntısı olan 'freemium' modelini benimsiyor. Oyunun uygulama içi ödeme sisteminde nasıl bir dengenin mevcut olduğu henüz netleşmiş olmasa da oyuncuyu kısıtlayan bu iş modelinin bir ümit vaat eden oyunda daha tercih edilmesi üzücü.[h=5]Uygulamayı İndirin[/h]


Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.
Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.